Vokālās nodarbības pusaudžiem no 13 līdz 17 gadiem Rīgā
Vai jūs sapņojat būt par zvaigzni? Dziedāt kā profesionālis, uzvarēt vokālistu konkursos un piedalīties starptautiskos TV projektos, tad profesionāla mākslinieka programma ir domāta Tev!
Микрофон Vokālās un skatuves mākslas apmācība
Macību autorprogrammas izstrādātas pēc mūsdienu metodoloģijas tieši vokālistiem – bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem atbilstoši vecumam, spējām un vajadzībām. Mūsu pedagogu komanda ne tikai nostādīs balsi un iemācīs pareizi dziedāt, bet arī pastāstīs visu, kas vokālistam jāzina un jāprot amatieru vai profesionālajā līmenī. Kopā piemeklēsim tieši Jums piemērotu repertuāru ar kuru veiksmīgi uzstāsieties uz skatuves publikas priekšā un uzvarēsiet Latvijas un starptautiskos konkursos.
Teens 13-17 gadi

Macību programma:

 • Individuālās vokālās nodarbības
 • POP group
 • Dance
 • Stage Art
 • Elpošanas vingrinājumi

Papildu nodarbības:

 • Individuālās vokālās nodarbības
 • Pop Piano klavieru nodarbības
 • Individuāla numura iestudēšana

Lai bērniem būtu interesanti un ērti mācīties grupā ar vienaudžiem, mēs sadalījām grupas atbilstoši vecumam un muzikālajām spējām.

13-14 gadi | 15-17 gadi

 • Grupās ne vairāk kā 10 audzēkņi
 • Grupas nodarbība ilgst 60 minūtes
 • Individuālās nodarbības ilgums 60 minūtes
Ir atverta pieteikšanās 2023-2024 mācību gadam

Ātri un ērti varat pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību, uzrakstot mums WhatsApp.

Kopā izvēlēsimies apmācību programmu Jūsu mērķu sasniegšanai.

Chat on WhatsApp
Nodarbību apraksts
Individuālās vokālās nodarbības
Grupām "Tīņi" un "Individuāli" ir balss apmācība, sarežģīts darbs ar repertuāru, skavu noņemšana un pilnīga vokālo prasmju atklāšana, melismatika, jostas.
POP group - Teens
Mūsdienu vokālās grupas numuru iestudēšana, spēja dziedāt un saglabāt savu partiju harmoniskos izkārtojumos, kā arī a cappella un bekvokāls. Teorija - vokālā un mūzikas terminoloģija.
Dance - Teens
Horeogrāfija, plastika, papēži, inscenējums. Spēja kontrolēt ķermeni un strādāt ar mikrofonu un viegli improvizēt priekšnesuma laikā.
Stage Art
Grupām Teens un Individual - spēja mijiedarboties ar publiku, dziedot dziesmu saprotot to nozīmi, numuru iestudēšana, strādāt ar emocijām un spēja tikt galā ar satraukumu pirms uzstāšanās.
Elpošanas vingrinājumi
Vingrinājumu komplekss, kas vērsts uz diafragmas muskuļu attīstīšanu un nostiprināšanu, kas ir iesaistīti balss elpošanas procesā – vērsti uz balsta un korsetes nostiprināšanu.
Pop Piano
Klavieru nodarbības ir mūsdienīga metode, kurā vokālisti mācās spēlēt populāras dziesmas, nevis garlaicīgas skaņkārtas un mūzikas skaņdarbus.
Individuāla numura iestudēšana
Darbs pie dramaturģijas, horeogrāfijas un emocionālās sastāvdaļas, iestudējot konkrētu numuru uzvedumam uz skatuves.
Kur notiek nodarbības?
Studija atrodas pašā Rīgas centrā, 200m no TC Origo.
Tā notiek mācību process studijā
Pop PianoPop Piano
Autorprogramma, kas ir īpaši izstrādāta tiem, kuri vēlas iemācīties spēlēt mūsdienu dziesmas, prast lasīt akordus un pavadīt sevi, kā arī saprast, kā darbojas skaņdarbs un harmonija, lai rakstītu savu mūziku.
Vairāk informācijas
Vokāls online
Vokālas stundas tiešsaistē ar profesionāliem skolotājiem. Individuālās vokālās nodarbības bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, attālināti no jebkuras vietas, izmantojot interneta programmas Zoom un Skype.
Vairāk informācijas
Pierakstieties uz izmēģinājuma nodarbību
Izmēģinājuma nodarbības laikā kopā izvēlēsimies Jūsu mērķu sasniegšanai atbilstošu mācību programmu.
Zvanot
Izmantojot sociālos tīklus
Uzrakstot mums
Lūdzu, aizpildiet visus lauciņus
Ziņa nosūtīta