Vokālās nodarbības online
Vokālas nodarbības tiešsaistē ar profesionāliem skolotājiem. Individuālās vokālās nodarbības bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem attālināti no jebkuras vietas, izmantojot interneta programmas “Zoom” un “Skype”.
Микрофон Autorprogramma vokālās apmācības tiešsaistē
Tiešsaistes mācību programma izstrādāta pēc mūsdienīgas metodoloģijas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem atbilstoši vecumam, spējām un vajadzībām. Mūsu pedagogu komanda ne tikai nostādīs balsi un iemācīs pareizi dziedāt, bet arī pastāstīs par visu, kas vokālistam jāzina un jāprot amatieru vai profesionālajā līmenī. Kopā piemeklēsim tieši Jums piemērotu repertuāru veiksmīgām uzstāšanās reizēm publikas priekšā un uzvarām Latvijas un starptautiska mēroga konkursos.
Ir atvērta pieteikšanās 2023-2024 mācību gadam

Ātri un ērti variet pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību, uzrakstot mums WhatsApp..

Kopā izvēlēsimies apmācību programmu Jūsu mērķu sasniegšanai.

Chat on WhatsApp
Nodarbību apraksts
Individuālās vokālās nodarbības
Balss nostadīšana, elpošana, artikulācija un dikcija, darbs ar dziesmas repertuāru un saturu visiem vecumiem.
Pop Piano
KKlavieru nodarbības, izmantojot mūsdienīgu metodi, kurā vokālisti mācās spēlēt populāras dziesmas, nevis garlaicīgas skaņkārtas un mūzikas skaņdarbus.
Elpošanas vingrinājumi
Vingrinājumu komplekss, kas vērsts uz diafragmas un muskuļu attīstīšanu un nostiprināšanu, kas ir iesaistīti balss elpošanas procesā un ir vērsti uz balsta un korsetes nostiprināšanu.
Pop PianoPop Piano
Autorprogramma, kas ir īpaši izstrādāta tiem, kuri vēlas iemācīties spēlēt mūsdienu dziesmas, prast lasīt akordus un pavadīt sevi, kā arī saprast, kā darbojas skaņdarbs un harmonija, lai rakstītu savu mūziku.
Больше информации
Pierakstieties uz izmēģinājuma nodarbību
Izmēģinājuma nodarbības laikā kopā izvēlēsimies Jūsu mērķu sasniegšanai atbilstošu mācību programmu.
Zvanot
Izmantojot sociālos tīklus
Uzrakstot mums
Lūdzu, aizpildiet visus lauciņus
Ziņa nosūtīta