Pop Piano
Klavieru nodarbības visiem vecumiem Rīgā un tiešsaistē. Iemācieties dziedāt savas iecienītākās dziesmas un spēlēt pavadījumu dziesmām
Pop Piano Taustiņinstrumentu nodarbības
Studijas autorprogramma taustiņinstrumenta spēles apguvei. Prasme spēlēt mūsdienu dziesmas ar akordiem, saprast, kas ir harmonija un kā tā tiek veidota, neiedziļinoties nošu, gammu un klasisko mūzikas darbu atskaņošanas mūzikas teorijā. Pop Piano klavieru programmas ietvaros ikviens var iemācīties spēlēt savas mīļākās dziesmas, muzikāli pavadīt sevi un citus izpildītājus, kā arī rakstīt harmoniju savām dziesmām.
Pop Piano

Individuālās klavierspēles nodarbības

Pop Piano + Vocal

Individuālās klavierspēles nodarbības + vokālās nodarbības

Ir atvērta pieteikšanās 2023-2024 mācību gadam

Ātri un ērti variet pieteikties uz izmēģinājuma nodarbību, uzrakstot mums WhatsApp..

Kopā izvēlēsimies apmācību programmu Jūsu mērķu sasniegšanai.

Chat on WhatsApp
Nodarbību apraksts
Taustiņinstrumentu nodarbības
Vai Jūs vēlētos spēlēt savas iecienītākās dziesmas uz klavierēm, vai ierakstīt populāru dziesmu akustiskās kaverversijas, bet tajā pašā laikā, nemācīties ilgus gadus mūzikas skolā, spēlējot garlaicīgus klasiskos skaņdarbus un skaņkārtas? Šī ir programma tieši Jums!
Teorija un prakse
Pop Piano programma ir balstīta uz harmonijas izpēti, kas ļaus ātri iemācīties lasīt un atskaņot savu iecienītāko dziesmu akordus, lai Jūs varētu ne tikai izmantot gatavus slavenu dziesmu akordus no interneta, bet arī pēc dzirdes atlasīt akordus mīļākajām dziesmām un ierakstīt harmoniju tām.
Kur notiek nodarbības?
Studija atrodas pašā Rīgas centrā, 200m no TC Origo.
Vokāls online
Vokālas stundas tiešsaistē ar profesionāliem skolotājiem. Individuālās vokālās nodarbības bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, attālināti no jebkuras vietas, izmantojot interneta programmas Zoom un Skype.
Vairāk informācijas
Pierakstieties uz izmēģinājuma nodarbību
Izmēģinājuma nodarbības laikā kopā izvēlēsimies Jūsu mērķu sasniegšanai atbilstošu mācību programmu.
Zvanot
Izmantojot sociālos tīklus
Uzrakstot mums
Lūdzu, aizpildiet visus lauciņus
Ziņa nosūtīta