Pasākumi
Uzstāšanās uz skatuves publikas priekšā ir sniedz nenovērtējamas sajūtas, tāpēc mēs ne tikai apmācām, bet arī pārstāvam māksliniekus dažādos pasākumos, kā arī organizējam savus pasākumus.
Pasākumi Mūsu apmācību programma ir piepildīta ar praksi
Stein Studio audzēkņi piedalās neskaitāmās aktivitātēs, kuras Stein Studio organizē paši, vai piedalās kopā ar audzēkņiem. Draudzīgā kolektīvā piedalāmies starptautiskos konkursos, koncertos, filmējam videoklipus, rīkojam fotosesijās, respektīvi darām visu, ko dara īstas zvaigznes, lai iegūtu šo nenovērtējamo pieredzi.
Atskaites koncerti

Ik pēc trim mēnešiem mēs rīkojam studijas mākslinieku atskaites koncertu tādās vietās kā O! Terase, Ebreju Kopienas koncertzāle, Happy Art Museum, klubs “Just”, klubs “9. vilnis”, Kas Darzā, Semarah Hotel Lielupe.

Uzstāšanās

Studijas māksliniekiem organizējam priekšnesumus labdarības pasākumos, pilsētu svētkos, deju konkursos, TV un radio pārraidēs.

Konkursi

Studijas mākslinieki piedalās dažādos konkursos Latvijā un ārvalstīs, tādos kā X Faktors, Riga Symphony, Viva Italia, Golden Voice. Jau esam paspējuši apmeklēt Sanktpēterburgu, Sočus, Maskavu, Erevānu, Sofiju, Romu, Pērnavu un Tallinu.

Foto un video sesijas

Organizējam grupu un individuālās foto un video sesijas studijas māksliniekiem, lai veidotu vizuālo portfolio sociālajiem tīkliem un publikācijām plašsaziņas līdzekļos.

HeartMūsu projekti
Stein Music
Dziesmu rakstīšana, aranžēšana, ierakstīšana studijā, publicēšana mūzikas platformās, vizuālā tēla veidošana, videoklipa un prezentācijas filmēšana.
POP CAMP
Nometne vokālistiem kas ir piepildīta ar intensīvu apmācību programmu, izklaidi un atpūtu.
Pierakstieties uz izmēģinājuma nodarbību
Izmēģinājuma nodarbības laikā kopā izvēlēsimies Jūsu mērķu sasniegšanai atbilstošu mācību programmu.
Zvanot
Izmantojot sociālos tīklus
Uzrakstot mums
Lūdzu, aizpildiet visus lauciņus
Ziņa nosūtīta